شرکت راهکار الکترونیکی
 
سئوالات متداول

چگونه می توان یک سایت بی همتا داشت؟

همانطور که شما در برخورد با یک شخص تازه وارد ابتدا به ظاهر فرد توجه می کنید در اینترنت نیز اولین مقوله ای که رخ می نمایاند ظاهر گرافیکی وب سایت شما می باشد، شما با قرار دادن نام و لوگوی خود در مکان و اندازه مناسب، بنر زیبا، تصاویر گرافیکی زیبا و همگون با محتوی، کلیپهای فلش مناسب و ... همگی از پارامتر هایی هستند که به ظاهر گرافیکی سایت کمک می نمایند.
پس از مقوله ظاهر نوبت به سرعت و کارایی وب سایت می رسد. وب سایتی که اهداف دارنده خود را به درستی انجام ندهد نا کارا و خسته کننده خواهد بود، برای تحقق این منظور نیز باید سعی شود در شرایط قابل انتخاب بهترین و امنترین کدهای برنامه نویسی استفاده شوند و از سرویسدهنده های اینترنتی پر سرعت، با امنیت بالا و سابقه ارائه خدمات خوب استفاده نمود.

 

هاست و دامین چیست؟

به فضایی برای قرار دادن اطلاعات شما در محیط اینترنت هاست گویند به زبان ساده تر یک شرکت سرویس دهنده اینترنت در ازای دریافت مبلغی پول بخشی از فضای دیسک سخت سرور خود را به شما اختصاص می دهد تا در دسترس کامپیوترهای سرویس گیرنده قرار گیرند.
به آدرس وب سایت شما در محیط اینترنت دامین وب سایت شما گویند، در محیط اینترنت ما دارای دامنه های مختلفی از جمله .com ، .net ، .org ، .ir و ... می باشیم که معانی خاصی را راجع به مکان و نوع فعالیت سایت شما اعلام می نمایند.

 

آیا شما خدمات دامین و هاستینگ نیز ارائه می دهید؟

ما شرکت سرویس دهنده اینترنت نیستیم و علاقه ای هم به دلالی ( Resellers ) در این زمینه نداریم ولی برای انجام کامل کارهای محوله مشتریان خود این خدمات را از شرکت های معتبر دریافت می نماییم. قابل ذکر است در انجام این امور هیچ گونه بالاسری ای از مشتری دریافت نخواهد شد.

 

مدت زمان ساخت یک وب سایت چقدر است؟

اگر اطلاعات شما برای تمام صفحات وب سایت تکمیل است و نیار به یک وب سایت معمولی دارید طرح اولیه ما پنج روز و طرح نهایی حداکثر تا ده روز پس از تایید طرح اولیه ارائه خواهد شد. پس از بازبینی نهایی کارفرما وب سایت در اینترنت بارگزاری می گردد. سایت های خاص از جمله فروشگاه ها و مجلات بنا به نیازهای کارفرما مستلزم زمان بیشتری بوده که پس از برگزاری جلسات اولیه برنامه زمان بندی ارائه خواهد شد.

 

هزینه انجام خدمات وب سایت چقدر است؟

از نظر ما بیان قیمت قبل از مشخص بودن نوع کار و نیاز کارفرما نشان از انجام کار کلیشه ای است در صورتی که ما سعی داریم به دقت با نیازهای مشتریان خود آشنا شده و به هر کار به چشم کاری جدید با مشخصات خاص خود نگاه کنیم و تا حد توان برای جلب رضایت کارفرمایان محترم بکوشیم. مواردی چون تعداد و کیفیت تصاویر گرافیکی، نوع برنامه نویسی ها و تکنولوژی های مورد نیاز و حجم برنامه نویسی ها، میزان کامل بودن اطلاعات کارفرما برای ساخت وب سایت، یک یا چند زبانه بودن وب سایت و... از عواملی هستند که در قیمت یک کار تاثیر گذار خواهند بود.

 

مزایای همکاری با شما چیست؟

ما همیشه سعی می نماییم با دانش روز حرکت کرده و در کارهای خود از بهترین و مدرنترین راهکارها بهره جوییم.
ما برای وقت خود و شما ارزش قائلیم و از سستی و تاخیر در انجام امور اجتناب می نماییم.
صداقت در رفتار و گفتار سرلوحه همکاری ما با مشتریان بوده و از دانش خود برای نیل مادیات بدون ارزش انسانی استفاده نمی نماییم.
همیشه به کارفرمایان خود به چشم تبلیغات برای کارهای بعدی خود نگریسته و نهایت ادب و نزاکت را در رفتار خود رعایت می نماییم و ...

background
خدمات راهکار الکترونیکی
بازسازی وب سایت
نگهداری و ارتقاء وب سایت
CMS
برنامه نویسی
ایجاد پایگاه داده
سی دی های تبلیغاتی
طراحی گرافیکی
طراحی فلش
پکیج های اداری
راهکار الکترونیکی
پشتیبانی
نیازسنجی و مشاوره رایگان
نحوه ارائه خدمات به شما
فرم درخواست خدمات
تماس با ما
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
background
 
bg تماس با ما درباره ما استخدام سئوالات متداول لینکهای مفید راهکارها و خدمات نقشه سایت صفحه نخست bg
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت راهکار الکترونیکی می باشد