شرکت راهکار الکترونیکی
 
طراحی فلش
طراحی فلش

امروزه نقطه اوج طراحی گرافیکی در اینترنت طراحی های فلش می باشد. این نوع طراحی کمی حجیم تر بوده و به سرعت اتصال بیشتری نیاز دارد ولی در عوض یک فلش حرفه ای بازدید کننده را محو زیبایی و شکل مدرن خود می نماید. این نوع طراحی با زبان خاص خود امکان تولید حرکات جالبی را در محیط اینترنت فراهم کرده است.

بنر این سایت نیز توسط فلش خلق شده است، یکی از مشکلاتی که در گذشته در هنگام استفاده از برنامه های طراحی فلش عدم امکان فارسی نویسی در آنها بود که خوشبختانه در حال حاضر این مسئله رفع شده است.

البته نباید از ذکر این نکته غافل شویم که علیرغم زیبایی منحصر به فرد زبان فارسی به خصوص در هنگام خوشنویسی با توجه به اینکه در فارسی کلمات به صورت به هم چسبیده نوشته می شوند بسیاری از افکتهای متنی موجود در برنامه های طراحی فلش در هنگام استفاده در زبان فارسی زیبایی خود را از دست می دهند و در صورت لزوم فارسی نویسی کمی با محدودیت و یکنواختی مواجه خواهیم شد.


جدای از این نکات فنی ظریف این طور به نظر می رسد که در آینده بیشتر وب سایتها به استفاده از این تکنولوژی روی خواهند آورد پس چه بهتر در صورت درخور بودن این راهکار با نیاز ما آنرا برگزینیم.

background
خدمات راهکار الکترونیکی
بازسازی وب سایت
نگهداری و ارتقاء وب سایت
CMS
برنامه نویسی
ایجاد پایگاه داده
سی دی های تبلیغاتی
طراحی گرافیکی
طراحی فلش
پکیج های اداری
راهکار الکترونیکی
پشتیبانی
نیازسنجی و مشاوره رایگان
نحوه ارائه خدمات به شما
فرم درخواست خدمات
تماس با ما
 
 
 
 
 
 
background
 
bg تماس با ما درباره ما استخدام سئوالات متداول لینکهای مفید راهکارها و خدمات نقشه سایت صفحه نخست bg
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت راهکار الکترونیکی می باشد