شرکت راهکار الکترونیکی
 
طراحی گرافیکی
طراحی گرافیکی

امروزه گرافیک کامپیوتری کاربردی گسترده دارد: طراحی وب سایت ، فلش، سی دی های تبلیغاتی، سرسیدها، مجلات، روزنامه ها ، بروشورها، کاتالوگها، جلد کتابها و ... همگی بدون گرافیک کامپیوتری مناسب و زیبا کم اثر و ناکارا می باشند.

این مقوله از علم کامپیوتر نیازمند ذوق و سلیقه بوده و یک گرافیست خوب باید دارای علوم روانشناسی رنگها، ترکیب بندی، هارمونی و... بوده که در نهایت این موارد به اضافه صرف زمان و حوصله یک کار زیبای گرافیکی را خلق می نماید.

در بحث چاپ تمامی هزینه ها برای چاپ های مشابه یکسان است اما یک گرافیست با تجربه با امر چاپ رنگها را شناخته و چنان اثر تاثیر گذاری خلق می نماید که تفاوت و تمایز در میان رقبا ایجاد می کند.

در بحث وب نیز روال به همین ترتیب است از نظر برنامه نویسی و کارایی ممکن است بسیاری از وب سایتها با هم مشابه باشند ولی در نهایت این ظاهر گرافیکی است که می تواند به بازدید کننده القاء کند که او هم اکنون از یک وب سایت مدرن و به روز بازدید می کند و یا یک سایت قدیمی.

البته در بحث وب پارامتر فدای سرعت وب سایت برای ظاهری زیبا تر باید با درایت و تدبیر انتخاب شوند و از روشهای متنوعی برای کاهش حجم فایلهای گرافیکی بهره جست.

ما در این بخش متخصصینی با ذوق و سلیقه داریم و آمادگی ارائه خدمات منحصر به فرد در این زمینه را به شما داریم.

background
خدمات راهکار الکترونیکی
بازسازی وب سایت
نگهداری و ارتقاء وب سایت
CMS
برنامه نویسی
ایجاد پایگاه داده
سی دی های تبلیغاتی
طراحی گرافیکی
طراحی فلش
پکیج های اداری
راهکار الکترونیکی
پشتیبانی
نیازسنجی و مشاوره رایگان
نحوه ارائه خدمات به شما
فرم درخواست خدمات
تماس با ما
 
 
 
 
 
 
background
 
bg تماس با ما درباره ما استخدام سئوالات متداول لینکهای مفید راهکارها و خدمات نقشه سایت صفحه نخست bg
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت راهکار الکترونیکی می باشد