شرکت راهکار الکترونیکی
 
سی دی های تبلیغاتی
سی دی های تبلیغاتی

در یک کاتالوگ و یا بروشور چه حجمی از اطلاعات شرکت خود را می توانید به دیگران ارائه دهید. بعضی از مشتریان شما به دنبال اطلاعات تفضیلی و بعضی به دنبال اطلاعات مختصر هستند. علاوه بر نوشته و عکس می خواهید صدا و تصویر را نیز ارائه دهید. به عنوان مثال نیاز دارید برای نشان دادن وضعیت مدرن کارخانه خود قطعه فیلمی که از آن تهیه شده است را در کنار مشخصات و نوضیحات کارخانه خود بیاورید.

 امروزه دریافت سی دی تبلیغاتی در نمایشگاه ها با استقبال بیشتری روبرو است. شما می توانید اطلاعات مفید در رابطه با حرفه خود چون مطالب آموزشی و نرم افزار یا حتی کمی سرگمی های عمومی چون عکس، کلیپ ، بازی و غیره را در کنار اطلاعات شرکت خود به بازدید کنندگان ارائه دهید تا بازدید کننده ترغیب به استفاده مکرر و نگهداری سی دی شرکت شما شود.

از مزیتهای این روش می توان به خاصیت چند منظوره و یکپارچگی این نوع تبلیغ غالبا نمایشگاهی اشاره کرد. شما می توانید در این سی دی ها در قسمتی شرحی خلاصه از حرفه خود و در بخشی دیگر به تفضیل راجع به خود به مخاطبین اطلاعات انتقال دهید و تمام اطلاعات خود را با زبان دیگر نیز در کنار زبان اصلی ارائه دهید.

البته مطمئنا بیشترین مزیت این روش هزینه بسیار پایین در هنگام ارائه اطلاعات زیاد در مقایسه با روش چاپ برروی کاغذ می باشد.

در ضمن شما با یاری جستن از راهکارهای الکترونیکی نوین در نمایشگاه ها خود را به نسبت سایر رقبا پویا تر و به روزتر جلوه می دهید واین را نیز به خاطر داشته باشید همیشه مدرنترین ارائه ها تاثیر گذارترین ها ارائه ها خواهند بود.

این سی دی می توانند به صورت  قابل پخش در دستگاههای وی سی دی و یا کامپوتر ارائه شوند. ما با استفاده از روشهای متنوع و مختلف می توانیم شما را در تهیه این سی دی ها یاری کنیم.


background
خدمات راهکار الکترونیکی
بازسازی وب سایت
نگهداری و ارتقاء وب سایت
CMS
برنامه نویسی
ایجاد پایگاه داده
سی دی های تبلیغاتی
طراحی گرافیکی
طراحی فلش
پکیج های اداری
راهکار الکترونیکی
پشتیبانی
نیازسنجی و مشاوره رایگان
نحوه ارائه خدمات به شما
فرم درخواست خدمات
تماس با ما
 
 
 
 
 
 
background
 
bg تماس با ما درباره ما استخدام سئوالات متداول لینکهای مفید راهکارها و خدمات نقشه سایت صفحه نخست bg
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت راهکار الکترونیکی می باشد