شرکت راهکار الکترونیکی
 
برنامه نویسی
برنامه نویسی

از مشورترین زبانهای تحت وب که به صورت Server Side اجرا می شوند میتوان به PHP و َASP  اشاره کرد. زمانی که نیاز به ایجاد یک تعامل بین کاربر و وب سایت است حتما به این نوع زبانها نیاز داریم. این دو زبان هریک در کنار پایگاه داده های مناسب خود یعنی PHP با پایگاه داده MYSQL و َََASP با پایگاه داده SQLServer به ابزارهای قدرتمندی برای حضور در وب تبدیل می شوند که دائما با یکدیگر در رقابت هستند.

زبان Java Script زبانی بسیار جالب و انعطاف پذیر است که بر خلاف زبانهای بالا یک زبان Client Side است. یعنی هر موقع خواستیم یک عملیات را در سمت کاربر انجام دهیم و از بار ترافیکی سرور بکاهیم باید از این زبان استفاده نماییم.

البته ذکر این نکته ضروری است که هر دو تکنولوژی فوق در کنار زبان استاتیک HTML استفاده می شوند و یا به اصطلاح به آنها HTML Embeded می گویند. بله همانطور که می دانید غالب کلی و بخشهای استاتیک یک وب سایت با این زبان نوشته خواهند شد.

زمینه اصلی برنامه نویسی کامپیوتری در شرکت ما زبانهای مرتبط با وب می باشند ولی بنا به نیاز شما در سطح توان خود در سایر زبانهای برنامه نویسی نیز شما را یاری خواهیم داد.


background
خدمات راهکار الکترونیکی
بازسازی وب سایت
نگهداری و ارتقاء وب سایت
CMS
برنامه نویسی
ایجاد پایگاه داده
سی دی های تبلیغاتی
طراحی گرافیکی
طراحی فلش
پکیج های اداری
راهکار الکترونیکی
پشتیبانی
نیازسنجی و مشاوره رایگان
نحوه ارائه خدمات به شما
فرم درخواست خدمات
تماس با ما
 
 
 
 
 
 
background
 
bg تماس با ما درباره ما استخدام سئوالات متداول لینکهای مفید راهکارها و خدمات نقشه سایت صفحه نخست bg
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت راهکار الکترونیکی می باشد